کد خبر : 1599
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱:۳۳

زهرا خدری غریبوند

مراقب بازی در زمین معاندین باشیم/صدای شهروند مطالبه گر از طریق قانون باید شنیده شود نه اعتراضات خیابانی !!

مراقب بازی در زمین معاندین باشیم/صدای شهروند مطالبه گر از طریق قانون باید شنیده شود نه اعتراضات خیابانی !!
همه می دانیم صدای شهروند مطالبه گر از طریق قانون باید شنیده شود نه اعتراضات خیابانی !!مراقب بازی در زمین معاندین باشیم،کار دشمن همیشه همین بوده ماهی گرفتن از آب گل آلود...هر زمانی که پای مطالبه گری صحیح و صدای گلایه های به حق مردم نسبت به کمبود ها بلند می شود تعدادی فرصت طلب که می دانیم ریشه شان از کجا اب می خورد دنبال راهی برای ضربه به پیکر این کشور هستند ..

به گزارش همدرنگ  طی قطعی های مکرر برق در سطح کشور بازهم معاندین و فرصت طلبان برآن شدند تا با صدور اطلاعیه هایی در سطح فضای مجازی مردم را به نام دفاع از حقوق آن ها به خیابان ها بکشانند.

اما همه می دانیم صدای شهروند مطالبه گر از طریق قانون باید شنیده شود نه اعتراضات خیابانی !!مراقب بازی در زمین معاندین باشیم،کار دشمن همیشه همین بوده ماهی گرفتن از آب گل آلود…هر زمانی که پای مطالبه گری صحیح و صدای گلایه های به حق مردم نسبت به کمبود ها بلند می شود تعدادی فرصت طلب که می دانیم ریشه شان از کجا اب می خورد دنبال راهی برای ضربه به پیکر این کشور هستند ..

راه دوری نمی رویم اغتشاشات بنزین و اعتراضات معیشتی سال های قبل که یادتان نرفته در نهایت منجر به چه ضربات جبران ناپذیری به جان و اموال مردم شد ….

حالا بحث‌ قطعی های مکرر برق پیش آمده و تعدادی به اسم دفاع از حق مردم و صادرات مجانی برق به کشورهای دیگر دم از اعتراضات خیابانی می زنند اعتراضاتی که همه می دانیم دودش فقط به چشم مردم می رود.

جامعه مدنی مطالبه گر هست اما اغتشاش گر نیست وقتی قلم و قانون هست برای شنیده شدن صدا چرا اعتراض خیابانی؟

این وضع کنونی حاصل سال ها سوء مدیریت ، بی برنامگی در توزیع و عدم سرمایه گذاری مناسب در صنعت برق ، عدم توجه به انرژی های نو همچون انرژی هسته ای که رهبر ی روی آن تاکید ویژه کرده بودند اینها بخشی از دلایل وضع موجود هستند که همه ما به عنوان هموطن مطالبه گر از مسئولین قوه قضائیه کشور در خواست پیگیری جدی به ویژه داریم ….

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.