کد خبر : 1691
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹

زهرا خدری

نهال هایی که به علت بی برنامگی در حال نابودی هستند

نهال هایی که به علت بی برنامگی در حال نابودی هستند
به تازگی فیلم و تصاویری  از شهروند مسجدسلیمانی به دست ما رسیده که از عدم رسیدگی به وضعیت نهال های کاشته شده در منطقه سرتانکی های بالای محله بازار چشمعلی این شهرستان اظهار علاقمندی کرد این نهال ها حدود چند سالی هست که به منظور حفظ و گسترش منابع طبیعی با همکاری برخی ادارات در ایام مناسبتی در این نقطه کاشته می شوند.

به گزارش همدرنگ به تازگی فیلم و تصاویری  از شهروند مسجدسلیمانی به دست ما رسیده که از عدم رسیدگی به وضعیت نهال های کاشته شده در منطقه سرتانکی های بالای محله بازار چشمعلی این شهرستان اظهار علاقمندی کرد این نهال ها حدود چند سالی هست که به منظور حفظ و گسترش منابع طبیعی با همکاری برخی ادارات در ایام مناسبتی در این نقطه کاشته می شوند.

 این شهروند مسجدسلیمانی با نمایش این نهال ها که بیش از دو کیلومتر کشت شده بودند  عنوان کرده که متاسفانه درختانی که چند سالی هست برایشان هزینه و وقت گذاشته شده به علت عدم آبرسانی در  حال تلف شدن هستند. و کافی هست هفته ای دو بار با تانکر به اینها آبرسانی شود.
این شهروند همچنین عنوان کرد در صورتی که بالای این منطقه شیر اب زده شده اما به علت فاصله تا این زمین نیاز به تانکر برای آبرسانی هست و اگر این اقدام صورت گیرد خود ما حاضر به انجام این کار هستیم.

به گزارش خبرنگار طبق مستندات موجود این نهال ها برای رشد و احیای دوباره نیاز به آبرسانی متوالی دارند .

به طور قطع برای انجام چنین اقداماتی جهت ارائه گزارشات صورت جلساتی صورت گرفته است ای کاش برای تکمیل این طرح ها هم که شاید زمان و هزینه زیادی نبرد اقداماتی صورت بگیرد .
اما نکته قابل توجه در باب هدر رفتن هزینه های بیت المال در موارد اینچنینی تنها به علت عدم تکمیل پروژه های صورت گرفته هست که از این دست موارد کم در این شهرستان نداریم  و فقط شامل این طرح نمی شود. ضمن اینکه اگر برنامه ای برای اثر بخشی این طرح ها ندارند علت انجام آن ها به چه دلیل هست؟؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.